Ми раді вітати Вас на нашому сайті! 

➤ У нас Ви знайдете якісне обладнання для домашнього господарства, мініферм або для невеликого виробництва;
➤ Тут можна купити зернодробарки різної потужності, корморізки для подрібнення коренеплодів, стебел, сінорізки- соломорізки, кукурудзолущилки;
➤ Так само можна замовити гранулятори кормів для курей, індиків, кроликів, свиней, овець, кіз і інших домашніх тварин;
➤ Для переробки зерна для великих домашніх тварин можна підібрати кормовий екструдер, який оптимально підготує корм до вживання;
➤ Так само є різне устаткування для оселі та саду такі, як подрібнювачі гілок, щіпорізи та дровоколи;
Ми завжди раді допомогти у виборі необхідного Вам обладнання та підказати, як найбільш вигідно та практично його придбати.

Чому вигідно купувати у нас?

 Найнижчі ціни. Ви купуєте безпосередньо від виробника, минаючи ряд посередників та додаткові націнки;
 Оригінальний і якісний товар. Купуючи від виробника ви не ризикуєте купити підробку;
 Сервісне обслуговування. Після придбання устаткування Ви отримуєте гарантійне обслуговування;
 Постійно в наявності. У нас величезний асортимент товару та постійна наявність усіх моделей обладнання;
 Відправка по Україні. Відправляємо як по передоплаті, так і післяплатою;
 Великий досвід роботи.  MlunOK- це професійний підбір необхідного обладнання та компетентні менеджери.

 

Зернодробарка призначена для подрібнення зерна в дрібну фракцію і використовується для приготування корму свійській тварині та птиці. Є одним з найбільш важливих обладнань у господарстві. Крупорушки бувають різної потужності, форми, типу й призначення, але всі вони виконують головну функцію-подрібнюють зерно в дрібну фракцію. Без цього обладнання неможливо зробити повноцінних корм, тому воно повинно бути в кожному домашньому господарстві.

 

Грануляція є одним з найбільш важливих процесів при приготування корисного комбікорму свійськім тваринам, птиці та риби. Це процес переробки сухої сипучої суміші в спеціальні гранули. Дана форма харчування дозволяє не перебирати їжу тваринами / птиці, а з'їдати її повністю. Незамінний у вирощуванні курчат, перепілок бройлерів, курей, гусей, кролів, свиней та іншої домашньої живності. Також гранулятри використовуються в процесі виготовлення паливних пелет з тирси та соломи. 

 

Подрібнювач сіна та трави є необхідним обладнанням для приготування корму домашнім тваринам. Це обладнання значно полегшує працю, замінюючи ручний спосіб подрібнення на машинний. Сінорізки можуть бути різної потужності і призначені для різних цілей від приготування корму до подрібнення соломи у виробництві паливних пелет і брикетів. Траврізки чудово подрібнюють мокру траву та зелену масу.

 

Зерновий екструдер є одним з найголовніших обладнань для створення великої, здорової і швидкозростаючою ферми. Широко використовується для приготування корму свиням, коровам, вівцям, козам, а також різної домашньої птиці та риби. Неможливо переоцінити користь використання даного обладнання. Переробляючи зерно, екструдер практично повністю готує його у повноцінний корм, який не тільки швидко й якісно засвоюється тваринами, але і є корисним, смачним та безпечним.

 

Подрібнювач гілок призначений для подрібнення гілок, стебел дерев та виноградної лози. Дуже добре підходить для садових, фермерських, а також комунальних господарств. Є моделі, що працюють від бензинового, дизельного двигуна, від електрики та від вала відбору потужності трактора. Є незамінним у розчищенні лісосмуг, узбіч доріг та садових ділянок. Може комплектуватися конвеєрною стрічкою або автомобільним причепом.

 

Дровоколи  призначені для легкого, швидкого та ефективного розколювання деревних колод та  полін на дрова. Дане обладнання складається з колуна гвинтового типу, маховика та електромотора. Двигуни можуть бути різного типу й потужності, від чого залежить швидкість і якість кілки дров. Якщо у вашому господарстві використовуються дров'яні печі та котли, і Ви займаєтеся заготівлею дров щоліта, то Вам обов'язково потрібно купти дровокол і значно полегшити своє життя.

 

Доїльний апарат- це обладнання, яке дозволяє доїти корів і кіз машинним способом. Це набагато легше, швидше і безпечніше, ніж ручна доїння. Ми пропонуємо апарати як сухого, так і масляного типу. Різниця полягає у тому, що масляного типу призначені для більш тривалого навантаження, у той час як сухі простіші та економічніші в експлуатації. Якщо у вашому господарстві є корови або кози, Вам потрібно купити доїльний апарат.

 

Сільське господарство є дуже трудомісткою та важкою галуззю, тому забирає багато сил, часу і фінансових витрат. Для полегшення роботи та збільшення поголів'я тварин й птиці дуже важливо максимально перевести господарство з ручної праці в механізовану. Купити зернодробарку або інший подрібнювач корму є не достатньою, та потрібно переходити на більш якісну форму виробництва власного комбікорму. Тільки так Ви будете повністю впевнені в його складі, якості та безпеці. Купівля такого обладнання як гранулятор комбікорму і зернового екструдера дозволить виготовляти свій якісний корм, а також створити власний бізнес, виробляючи й продаючи готовий продукт клієнтам, маючи з цього прибуток. Також можна скомплектувати міні лінію для гранулювання і переробляти таку сировину як тирса, солома для створення паливних пелет та брикетів. Вони є чудовим паливом для котлів і мають дуже великий попит на ринку.

Ще одним цікавим і перспективним напрямком для створення бізнесу є покупка подрібнювача гілок. Дане обладнання дозволяє заготовляти і продавати дрова, а також робити розчищення садів, парків та лісосмуг. Воно незамінне в роботі комунальних та лісових господарств. Для подрібнення до стану тріски використовуються щіпоріз. А для домашнього користування цілком підійде електричний гвинтовий дровокол.

У молочній галузі обов'язковою умовою виробництва якісного молока можна назвати покупку доїльного апарату. А для виготовлення домашнього сиру, або для його виробництва у комерційних цілях - це придбання сироварні.

У нашому інтернет магазині MlunOK можна знайти безліч різноманітного обладнання для роботи у домашньому, підсобному господарстві, а також для створення різного виробництва. На прикінці літа та восени потрібні автоклави, сушки фруктів, соковижималки, преса для соку. Навесні необхідні в роботі культиватори, саджалкиобприскувачі та мотокоси.

У нас Ви завжди зможете знайти, замовити та купити все, що необхідно. Ми відправляємо по всій Україні, без передоплат. Працюємо безпосередньо з виробниками і постачальниками, а тому весь товар має гарантію.

Забезпечуємо  передпродажну консультацію і підтримку після покупки товару.

Приємних покупок!