ЧОМУ ВИГІДНО КУПУВАТИ У НАС?

 Найнижчі ціни. Ви купуєте безпосередньо від виробника, минаючи ряд посередників та додаткові націнки;
 Оригінальний і якісний товар. Купуючи від виробника ви не ризикуєте купити підробку;
 Сервісне обслуговування. Після придбання устаткування Ви отримуєте гарантійне обслуговування;
 Постійно в наявності. У нас величезний асортимент товару та постійна наявність усіх моделей обладнання;
 Відправка по Україні. Відправляємо як по передоплаті, так і післяплатою;
 Великий досвід роботи.  MlunOK- це професійний підбір необхідного обладнання та компетентні менеджери.
 

Щоб завджи було все ОК - купуйте на MlunОК!


Ми раді вітати Вас на нашому сайті! 
➤ У нас Ви знайдете якісне обладнання для домашнього господарства, мініферм або для невеликого виробництва;
➤ Тут можна купити зернодробарки різної потужності, корморізки для подрібнення коренеплодів, стебел, сінорізки- соломорізки, кукурудзолущилки;
➤ Так само можна замовити гранулятори кормів для курей, індиків, кроликів, свиней, овець, кіз і інших домашніх тварин;
➤ Для переробки зерна для великих домашніх тварин можна підібрати кормовий екструдер, який оптимально підготує корм до вживання;
➤ Так само є різне устаткування для оселі та саду такі, як подрібнювачі гілок, щіпорізи та дровоколи;
Ми завжди раді допомогти у виборі необхідного Вам обладнання та підказати, як найбільш вигідно та практично його придбати.

 

Опис
Зернодробарка призначена для подрібнення зерна в дрібну фракцію і використовується для приготування корму свійській тварині та птиці. Є одним з найбільш важливих обладнань у господарстві. Крупорушки бувають різної потужності, форми, типу й призначення, але всі вони виконують головну функцію-подрібнюють зерно в дрібну фракцію. Без цього обладнання неможливо зробити повноцінних корм, тому воно повинно бути в кожному домашньому господарстві.

Характеристики
- Побутові та промислові;
- Роторного та молоткового типу;
- Потужність від 1,2 кВт до 30 кВт;
- Напруга 220 В та 380 В;
- Для пшениці, кукурудзи, жита, ячміня, вівса та інших зернових культур;
- Є модифікації для качанів кукурудзи;
- Гарантія, доставка по Україні

 

Опис
Корморізки призначені для подрібнення кабачків, буряка, гарбуза, яблук та інших овочів і фруктів як для корму тваринам, так і для віджиму соку в спеціальних пресах. Можуть бути як електричними, так і ручними, при чому ручні можна підключати через шків до електромотора. Виготовлені із нержавіючої сталі та чорного металу. Дане обладнання є незамінним в домашньому господарстві для приготування корму і має бути в кожному господарстві.

Характеристики
- Побутові корморізки;
- Дискового та барабаного типу;
- Потужність від 0,8 кВт до 3 кВт;
- Напруга 220 В;
- Для буряків, кабачків, яблук, гарбузів та інших овочів та фруктів;
- Гарантія, доставка по Україні 

 

Опис
Грануляція є одним з найбільш важливих процесів при приготування корисного комбікорму свійськім тваринам, птиці та риби. Це процес переробки сухої сипучої суміші в спеціальні гранули. Дана форма харчування дозволяє не перебирати їжу тваринами / птиці, а з'їдати її повністю. Незамінний у вирощуванні курчат, перепілок бройлерів, курей, гусей, кролів, свиней та іншої домашньої живності. Також гранулятри використовуються в процесі виготовлення паливних пелет з тирси та соломи.

Характеристики
- Побутові та промислові;
- Ременні, редукторні та від ВОМ;
- Потужність від 1,5 кВт до 37 кВт;
- Напруга 220 В та 380 В;
- Для гранулювання комбікорму тваринам, птиці, рибі, а також паливних пелет та пластику;
- Гарантія, доставка по Україні 

 

Опис
Подрібнювач сіна та трави є необхідним обладнанням для приготування корму домашнім тваринам. Це обладнання значно полегшує працю, замінюючи ручний спосіб подрібнення на машинний. Сінорізки можуть бути різної потужності і призначені для різних цілей від приготування корму до подрібнення соломи у виробництві паливних пелет і брикетів. Траврізки чудово подрібнюють мокру траву та зелену масу.

Характеристики
- Побутові та промислові;
- Ножового та роторного типу;
- Потужність від 1,1 кВт до 18,5 кВт;
- Напруга 220 В та 380 В;
- Для подрібнення сіна, соломи, трави, камишу та іншої сировини;
- Гарантія, доставка по Україні 

 

Опис
Зерновий екструдер є одним з найголовніших обладнань для створення великої, здорової і швидкозростаючою ферми. Широко використовується для приготування корму свиням, коровам, вівцям, козам, а також різної домашньої птиці та риби. Неможливо переоцінити користь використання даного обладнання. Переробляючи зерно, екструдер практично повністю готує його у повноцінний корм, який не тільки швидко й якісно засвоюється тваринами, але і є корисним, смачним та безпечним.

Характеристики
- Побутові та промислові;
- Потужність від 4 кВт до 30 кВт;
- Продуктивність 30 до 350 кг на годину;
- Напруга 220 В та 380 В;
- Для переробки зерна будь якої якості у корм тваринам, птиці, рибі;
- Гарантія, доставка по Україні

 

Опис
Подрібнювач гілок призначений для подрібнення гілок, стебел дерев та виноградної лози. Дуже добре підходить для садових, фермерських, а також комунальних господарств. Є моделі, що працюють від бензинового, дизельного двигуна, від електрики та від вала відбору потужності трактора. Є незамінним у розчищенні лісосмуг, узбіч доріг та садових ділянок. Може комплектуватися конвеєрною стрічкою або автомобільним причепом.

Характеристики
- Побутові та промислові;
- Від ВОМ, бензинові, дизельні, електричні, можуть мати конвейер;
- Діаметр гілки від 60 мм до 180 мм;
- Продуктивність від 4 до 13 м3;
- Фракція подрібнення 150-180 мм;
- Для подрібнення гілок, обрізків дощок;
- Гарантія, доставка по Україні

 

Опис
Щіпоріз- це пристрій, призначений для подрібнення в тріску гілок, обрізків дерев, а так же відходів деревопереробки. Паливна тріска потрібна для обігріву приміщень і виробництва гранул або палетів. Технологічна тріска підійде в якості вихідної сировини для отримання різних видів продукції. Так само тріску широко використовують в садівництві, утеплюючи їй на зиму кореневу систему дерев. Бувають бензинові, електричні, а так само від вала відбору потужності трактора.

Характеристики
- Побутові та промислові;
- Від ВОМ, бензинові та електричні;
- Діаметр гілки від 80 мм до 180 мм;
- Продуктивність від 4 до 12 м3;
- Фракція подрібнення 5-3-70 мм;
- Для подрібнення гілок, обрізків дощок;
- Гарантія, доставка по Україні

 

Опис
Лущилки кукурузи- це незамінний інструмент при заготівлі корму свійським тваринам та птиці. За допомогою даного устаткування можна швидко і легко облущити качани кукурудзи від зерен як в малих, так у великих обсягах. Ми пропонуємо кукурудзолущилки ручного та електричного типу. Ручного типу потрібні для невеликого господарства в той час як електролущилки призначені для великих обсягах переробки кукурудзи.

Характеристики
- Побутові: ручні та електричні;
- Потужність від 0,14 до 3 кВт;
- Напруга 220 В;
- Продуктивність від 100 до 3000 кг на годину і залежить від типу лущилки;
- Використовується для відділення зерна кукурудзи від її качанів;
- Гарантія, доставка по Україні

 

Опис
Дровоколи  призначені для легкого, швидкого та ефективного розколювання деревних колод та  полін на дрова. Дане обладнання складається з колуна гвинтового типу, маховика та електромотора. Двигуни можуть бути різного типу й потужності, від чого залежить швидкість і якість кілки дров. Якщо у вашому господарстві використовуються дров'яні печі та котли, і Ви займаєтеся заготівлею дров щоліта, то Вам обов'язково потрібно купти дровокол і значно полегшити своє життя.

Характеристики
- Побутового типу;
- Гвинтового типу (морковка);
- Горизонтального розташування;
- Потужність від 2,2 до 3,2 кВт;
- Напруга 220 В и 380 В;
- Діаметр колоди до 500 мм, довжина до 630 мм, проникнення до 270 мм;
- Гарантія, доставка по Україні

 

Опис
Прес для соку- це спеціальний інструмент, призначений для отримання соку з яблук, винограду та інших овочів і фруктів шляхом здавлювання їх механічним шляхом. Як правило виготовлені з нержавіючої сталі, але можуть бути і з дерева. Широко використовуються у виноробстві, виготовленні яблучного соку, сидру та інших напоїв. Сік виходить найвищої якості, чистий та без м'якоті. Більшість моделей комплектуються спеціальним мішком.

Характеристики
- Для домашнього використання;
- Об'єми від 10 до 25 літрів;
- Виготовлені з нержавіючої сталі та з дерева (в основному дуб);
- Рами є розбірні та цільні;
- Гарантія, доставка по Україні

 

Опис
Доїльний апарат- це обладнання, яке дозволяє доїти корів і кіз машинним способом. Це набагато легше, швидше і безпечніше, ніж ручна доїння. Ми пропонуємо апарати як сухого, так і масляного типу. Різниця полягає у тому, що масляного типу призначені для більш тривалого навантаження, у той час як сухі простіші та економічніші в експлуатації. Якщо у вашому господарстві є корови або кози, Вам потрібно купити доїльний апарат.

Характеристики
- Для корів, кіз та овець;
- Сухого та масляного типу;
- Від 1 до 30 корів на годину
- Від 1 до 120 коз на годину;
- Потужність 750 Вт;
- Напруга 220 В;
- Гарантія, доставка по Україні

 

Сільське господарство є дуже трудомісткою та важкою галуззю, тому забирає багато сил, часу і фінансових витрат. Для полегшення роботи та збільшення поголів'я тварин й птиці дуже важливо максимально перевести господарство з ручної праці в механізовану. Купити зернодробарку або інший подрібнювач корму є не достатньою, та потрібно переходити на більш якісну форму виробництва власного комбікорму. Тільки так Ви будете повністю впевнені в його складі, якості та безпеці. Купівля такого обладнання як гранулятор комбікорму і зернового екструдера дозволить виготовляти свій якісний корм, а також створити власний бізнес, виробляючи й продаючи готовий продукт клієнтам, маючи з цього прибуток. Також можна скомплектувати міні лінію для гранулювання і переробляти таку сировину як тирса, солома для створення паливних пелет та брикетів. Вони є чудовим паливом для котлів і мають дуже великий попит на ринку.

Ще одним цікавим і перспективним напрямком для створення бізнесу є покупка подрібнювача гілок. Дане обладнання дозволяє заготовляти і продавати дрова, а також робити розчищення садів, парків та лісосмуг. Воно незамінне в роботі комунальних та лісових господарств. Для подрібнення до стану тріски використовуються щіпоріз. А для домашнього користування цілком підійде електричний гвинтовий дровокол.

У молочній галузі обов'язковою умовою виробництва якісного молока можна назвати покупку доїльного апарату. А для виготовлення домашнього сиру, або для його виробництва у комерційних цілях - це придбання сироварні.

У нашому інтернет магазині MlunOK можна знайти безліч різноманітного обладнання для роботи у домашньому, підсобному господарстві, а також для створення різного виробництва. На прикінці літа та восени потрібні автоклави, сушки фруктів, соковижималки, преса для соку. Навесні необхідні в роботі культиватори, саджалкиобприскувачі та мотокоси.

У нас Ви завжди зможете знайти, замовити та купити все, що необхідно. Ми відправляємо по всій Україні, без передоплат. Працюємо безпосередньо з виробниками і постачальниками, а тому весь товар має гарантію.

Забезпечуємо  передпродажну консультацію і підтримку після покупки товару.

Завжди раді бачити Вас у нашому магазині, бажаємо приємних покупок!