Розтарювач Біг-Бегів (клапан-дозатор)
3062
1 500 грн
Призначений для контрольованого розвантаження м'яких контейнерів (біг-бегів) з гранульованими, сипучими та дрібнокристалічними матеріалами.
Розтарювач Біг-Бегів
Розтарювач Біг-Бегів — це надійний, простий у використанні та ефективний пристрій, призначений для контрольованого розвантаження м'яких контейнерів (біг-бегів) з гранульованими, сипучими та дрібнокристалічними матеріалами. Завдяки можливості оперативного перекриття потоку, оператор має повний контроль над процесом вивантаження: самостійно визначає обсяг і швидкість подачі матеріалу.
Переваги використання:
- Контрольоване та безпечне розвантаження без втрат матеріалу
- Підходить для зернистих, порошкоподібних, будівельних і сільськогосподарських сипучих продуктів
- Простота монтажу і обслуговування
- Підвищення ефективності роботи завдяки можливості оперативної зупинки вивантаження
- Має заслінку, що дозволяє точно регулювати інтенсивність потоку в широкому діапазоні
Технічні характеристики:
- Діаметр труби: 180 мм
- Висота: 470 мм
- Товщина стінки труби: 2 мм
- Товщина засувки: 3 мм
- Пропускна здатність: від 160 до 280 кг/хв - залежно від типу матеріалу
- Матеріал: Сталь
- Вага: 5 кг
- Виробник: МПСР
- Країна виробник: Україна
Розтарювач ідеально підходить для підприємств, які працюють із біг-бегами і прагнуть зробити процес розвантаження максимально зручним, точним і безпечним.
Переглянуті товари
Бензопили, електропили
2398-43105
1 950 грн
Чудово підійде для заготівлі дров, розпилу дерев, гілок та сучків на присадибній ділянці
Потужні молоткові зернодробарки
3645
58 000 грн
Молотковий-гравітаційний подрібнювач зерна LIDER-7 призначений для швидкого та ефективного подрібнення зернових культур у дерть. Завдяки потужному двигуну 7,5 кВт він забезпечує високу продуктивність та стабільну роботу навіть при інтенсивному навантаженні. Обладнання дозволяє регулювати фракцію помелу за допомогою сит різного діаметра.
Зернодробарки побутові
2782
21 400 грн
Універсальній високопродуктивний агрегат, призначений для подрібнення кормів рослинного і тваринного походження. Обладнаний циклоном.
Печі
2060
5 990 грн
Дана модель печі виготовлена з вуглецевої сталі завтовшки 2 мм
Гнучкі транспортери
3354
25 200 грн
Гнучкий шнек призначений для транспортування сипучих матеріалів. Використовується у сільському господарстві, на виробництвах та елеваторах. Компактний, зручний у використанні та легко адаптується до різних потреб.